Chceme zistiť, aké sú pozitívne skúsenosti a najčastejšie prekážky kresťanov pri šírení evanjelia. Vytvorili sme výskum, do ktorého chceme zapojiť čo najviac kresťanov na Slovensku. Zistenia budeme analyzovať a následne prezentovať na misijnej konferencii v roku 2021. V spolupráci s inými misijnými organizáciami, zbormi a jednotlivcami tam budeme hľadať a navrhovať riešenia. Ak chceme misii pomôcť, musíme vedieť, v čom. 

Našou ambíciou je ponúkať kurzy, školenia alebo iné praktické nástroje a tak  pomáhať cirkvi na Slovensku. Chceme slovenskému kresťanovi pomôcť prekonávať prekážky v osobnom zdieľaní evanjelia a urobiť ho pripravenejším, ochotnejším, sebavedomejším a aktívnejším v šírení jedinej skutočnej nádeje pre tento svet. V spolupráci s našimi americkými partnermi Every Home for Christ sme vytvorili dotazník. Pomôžte nám ho dostať aj do vášho spoločenstva.

Čo z toho budete mať vy?

Ponúkame vám vyhodnotenie dotazníkov špeciálne pre vás. Dostanete tak možnosť lepšie spoznať misijný potenciál vášho zboru a identifikovať silné a slabé stránky vášho spoločenstva.

Ako to bude fungovať? 

Zapájam sa ako zbor/skupina

Ak sa plánujete do výskumu zapojiť ako celý zbor/spoločenstvo (minimálne 15 ľudí), napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  a dostanete od nás unikátny kód. Ten zadajú ľudia z vášho spoločenstva pri vypĺňaní online alebo papierovej verzie dotazníka. Na základe tohto kódu vám budeme následne schopní vyhodnotiť a odoslať vaše výsledky. Do e-mailu napíšte meno kontaktnej osoby, tel. číslo, meno zboru, denomináciu a mesto. 

Zapájam sa ako jednotlivec

Ak nemáte záujem o skupinové vyhodnotenie, šírte a vypĺňajte dotazník bez kódu.

Kde nájdem dotazník?

Elektronickú verziu dotazníka nájdete pod týmto textom. Môžete ju rozšíriť preposlaním tejto adresy: https://j.createsend1.com/t/i-l-xjisjy-l-r/

Ak máte záujem využiť papierovú verziu dotazníka, môžete si ho stiahnuť z tadiaľto a následne vytlačiť, alebo vám ho poštou zašleme v požadovanom množstve.  

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás kedykoľvek kontaktujte.

Pridajte sa!

Zapojte sa do tohto jedinečného výskumu ako jednotlivec alebo skupina. Bez vás nedokážeme pomôcť misii na Slovensku. 

 

 

 

Create your own user feedback survey

Create your own user feedback survey