Ak rozmýšľate nad tým, ako ponúknuť ľuďom vo Vašom okolí netradičný, zážitkový pohľad na udalosti a význam Veľkej noci, náš kurz môže byť pre Vás zaujímavý. Kurz sa uskutoční dňa 24. januára 2020 v Leviciach (10.00 - 16.00). Účastnícky poplatok: 15€/osoba. Kurz pozostáva z teoretickej a praktickej časti. Náš lektor vás prevedie komplexnou prípravou Paschálnej večere (rituály & symboly a ich význam, príhovor tiahnuci sa celou večerou, vysvetlenie udalostí v dejinách Izraela a ich prepojenie s Ježišovým poslaním, úprava miestnosti, prestieranie stola, pohľad do kuchyne a recepty, atď.). Zažijete celý priebeh večere a ochutnáte všetko, čo k Paschálnej večeri patrí. Srdečne Vás na kurz pozývame. Hoci sa teraz blížia Vianočné sviatky, plánovaný termín kurzu zabezpečuje dostatok času na zorganizovanie podujatia pre tých, čo sa ho rozhodnú na Veľkú noc sami zrealizovať. Preto Vás oslovujeme v predvianočnom čase.
Oplatí sa robiť dobre. Je to nákazlivé. Jedine dobrom sa dá bojovať proti zlu. Čím viacej sa ponárame do empatie, lásky a pomoci druhým, tým úžasnejší svet budeme v sebe ale aj okolo seba nachádzať.

Netlive je internetový projekt plný audio rozhovorov, videí a zaujímavých článkov. Nech sa páči.

Ak máte pocit, že by ste radi prehĺbili svoj život viery v otvorenom hľadaní v kruhu s podobne hľadajúcimi ľudmi, prihláste sa.
Ak máte vo svojom okolí niekoho, komu by ste radi pomohli v jeho hľadaní na ceste viery, odporučte mu naše "Inšpirácie".
Tešíme sa na všetkých ľudí, ktorí majú pocit, že na viere v Boha niečo je a radi by sa dozvedeli viac, alebo by radi urobili ďaľší krok...

Organizovanie diskusných klubov v spolupráci s miestnymi cirkvami alebo dobrovoľníkmi.
Ak Vás formát diskusných klubov zaujal a privítali by ste niečo podobné vo svojom okolí, napíšte nám na jpk@jpk.sk.